E R P A P A Y

Yükleniyor

sıkça sorulan sorular

ErpaPay Sanal Pos, online işlemlerde kredi kartı veya banka kartı ile yapılan ödemelerde kullanılan, banka sanal poslarının tek bir entegrasyonla sistemde tanımlandığı, 3 D şifre ile güvenliği sağlanan bir ödeme yöntemidir.

ErpaPay POS başvurusu için internet sitemizde ’’ hemen başvur ‘’sekmesini kanalı ile ilerleyebilirsiniz.

ErpaPay Sanal Pos, güvenlik politikaları dahilinde, PCI-DSS sertifikasıyla güvenli bir ödeme sunmakta olup kart saklama özelliği sayesinde de müşterilerinize hızlı bir alışveriş imkânı sunmaktadır.

Sanal POS’ta sektörel vade sınırlarınız dahilinde taksitlendirme yapabilirsiniz.

Sanal Pos komisyon oranları şirketinizin ve şirket hacminizin detaylı incelenmesi sonucu, şirketinize özel olarak belirlenmektedir.

Şirketinize özel verilen komisyon oranları dışında ErpaPay herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Başvuru için gereken evrakları bize iletmenizle birlikte dakikalar içerisinde Sanal POS’unuz aktif olacak, API dökümanı sizinle paylaşılacaktır.

  • Vergi Levhası

  • Kimlik Fotokopisi

  • İmza Sirküleri

  • Ticaret Sicil Belgesi

  • Faaliyet konusu

Evet. Yapacağınız başvuru aşamasında ya da sonrasında, kullanacağınız web sitelerini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

16 haneli kart numaranız veya 11 haneli T.C. Kimlik Numaranız ve kart şifreniz ile ErpaPay’ e giriş yaparak tahsilat alabilir, ödeme linki gönderebilir ya da işlem geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Sanal Pos ürünü, hem mobil hem de web site ara yüzlerinde kullanıma uygundur.

ErpaPay Mobil uygulaması sadece Android ve iOS işletim sistemini destekleyen cep telofonlarında kullanılabilir. Android aygıtlarındaki Google Play’e girerek, İOS aygıtlarında ise App Store’e girerek ErpaPay Mobil Uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

PCI-DSS sertifikası ile kart saklama sistemi mevcuttur.

ErpaPay, üye iş yerleri için fraud, chargeback, yüksek POS maliyeti ve teknik sorun risklerini minimize ediyor.

logo_footer
Erpa Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.
Mustafa Kemal Mah. 2125. Sok. No: 5 Erpa Plaza 
Çankaya Ankara